کابل قدرت - نیرو کابل مرکز تخصصی فروش انواع کابل و تابلو برق 09121775907

کابل قدرت

یک دیگر از محصولات نیروکابل مرکز تخصصی فروش انواع کابل و تابلو برق کابل قدرت می باشد. کابل قدرت از دسته کابل های است که در بیشتر صنایع کاربرد دارد. هادی کابل های قدرت معمولا از سه نوع افشان و نیمه افشان و تک لا می باشد. عایق این نوع کابل ها معمولا از نوع PVC/A و روکش آنها از مواد PVC/ST1 است.

معمولا بیشتر کابل های قدرت از نوعی مس قابل انعطاف تولید می شود. این نوع کابل ها برای تامین انرژی الکتریکی در مکان های مختلف مثل: فضای باز ، درون آب ، زیر خاک ، کانال های کابل کشی ، داخل ساختمان ، نیروگاه ها ، مصارف صنعتی ، در مراکز توزیع و  نیز شبکه های مصرف و در جایی که احتمال صدمات مکانیکی به کابل وجود ندارد به کار می رود .

کابل قدرت در سه نوع فشار قوی، فشار متوسط و فشار ضعیف تولید می شود.

کابل قدرت

حتما بخوانید: قیمت انواع کابل با تخفیف در نیرو کابل

کابل قدرت فشار قوی

معمولا کابل های قدرت فشار قوی و فوق فشار قوی بین 35 کیلو وات تا 170 کیلو وات تولید و به بازار عرضه می شوند. کابل های با ولتاژ بالا نیروکابل مرکز تخصصی فروش انواع کابل و تابلو برق، سرب دار و زره دار هستند. این دو ویژگی مهم در این کابل ها باعث پایداری در برابر عوامل محیطی مثل: هیدروکربن ها، حلال ها،مواد خورنده و مقاومت بالا در برابر نیروهای مکانیکی خارجی می شود. کابل های سرب دار یک راه حل های جدید برای شبکه های برقی دنیا در حال حاضر و آینده است.

کابل-قدرت,کابل-ولتاژ-بالا,کابل-فشار-قوی

حتما بخوانید: راهنمای خرید انواع سیم و کابل

کابل قدرت فشار متوسط

کابل های ولتاژ متوسط معمولا در تجهیزات پست های موبایل، برای توزیع برق در محیط های صنعتی و در معدن برای تامین نیروی دریل، بیل، هولر و غیره استفاده می شود. این نوع کابل ها ولتاژ بین 2 کیلووات تا 35 کیلووات در بازار موجود است.

کابل قدرت,کابل فشار متوسط,کابل ولتاژ متوسط

دیگر محصول نیرو کابل: تابلو برق

کابل قدرت فشار ضعیف

سیم کشی کابل قدرت ولتاژ ضعیف یا سیم کشی ساختاری اشاره به یک پایه شبکه برق که بر اساس آن تکنولوژی و تجهیزات ارتباطی دیجیتال پایه گذاری شده است. ساختمان های تجاری و بعضا مسکونی شامل سیستم های سیم کشی پییچیده مانند داده های شبکه، تلفن و دسترسی WiFi، ویدئو ، سیستم های صوتی و سیستم های شبکه های کامپیوتری می باشد. تمام این اجزاء نیاز به یک شبکه سیم کشی جداگانه و جدا از سیم کشی استاندارد دارند.

سیم کشی ولتاژ پایین نیاز به تجربه و دانش تکنسین متخصص نیاز دارد. در بعضی موارد، زیر ساخت های کابل کشی باید پیکربندی شوند تا ظرفیت های مختلفی را در میان امکانات مختلف جای دهند. فقط یک تکسین آموزش دیده می تواند شبکه ای در این اندازه را اداره کند. هنگامی که این کار کامل می شود، سیستم سیم کشی ولتاژ ضعیف یا ولتاژ پایین باید از نظر ایمنی و قابل اطمینان و سازمان یافته باشد.

کابل قدرت,کابل فشار ضعیف,کابل ولتاژ پایین

حتما بخوانید: قمیت انواع تابلو برق نیرو کابل

سیم کشی فشار ضعیف یا ولتاژ پایین

یکی از بزرگترین مزیت های سیم کشی ولتاژ پایین یا فشار ضعیف این است که می توان آن را برای طیف گسترده ای از کاربردهای تقریفا در هر نوع ساختمان استفاده کرد. برخی از رایج ترین سیستم های ولتاژ پایین عبارتند از:

تلفن ها: خروجی های تلفن هنوز بخش مهمی از هر کسیب و کار هستند و در سیستم های تلفن چند منظوره و همچنین شبکه های کامپیوتری استفاده می شود. در بسیاری از موارد، سیم کشی در قالب فیبر نوری، اترنت، و یا تنظیمات Wi-Fi صورت می گیرد.

وای فای: این روز ها تقریبا هر دستگاهی در دفتر شما به نوعی از قابلیت Wi-Fi بهرمند است. سیم کشی ولتاژ پایین برای تنظیم کل شبکه های Wi-Fi استفاده می شود.

کابل فشار ضعیف: نیاز به کابل مناسب در سازه های تجاری بسیار مهم است. با استفاده بیش از بیش تجهیزات ویدئویی و صوتی و همچنین اشتراک برنامه های کابلی، کابل استفاده مناسب از کابل نقش مهمی در کاهش هزینه های هر ساختمانی دارد. در نتیجه باید تکنسین شناخت کافی نصبت به تمام تجهیزات صوتی و تصویری در ساختمان داشته باشد.

امنیت و نظارت: سیم کشی ولتاژ پایین برای نقشه برداری یک نقش راه امنیتی یا نظارت ضروری است. به عنوان مثال، سیم کشی به مناطقی که دوربین های ویدئویی، سنسورهای حرکتی، و آلارم ها اعمال می شوند باید به خوبی هدایت شوند.

کابل قدرت,کابل فشار ضعیف,کابل ولتاژ پایین

مشاوره و سفارش محصولات نیروکابل

اگر شما به دنبال یک راه حل سیم کشی کابل قدرت با انواع فشار بالا، فشار متوسط و فشار ضعیف هستین و دنبال یک مشاور خوب در این زمینه هستین همین الان با شماره: ۰۹۱۲۱۷۷۵۹۰۷ تماس بگیرید. کارشناسان ما اماده هستند تا شما را با طیف گسترده ای از خدمات کابل کشی قدرت نیروکابل آشنا کنند. نیروکابل به کیفیت بالا، خدمات سریع و کارآمد و نرخ مقرون به صرفه مناسب بودجه شما می اندیشد. پس همین امروز با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۱۷۷۵۹۰۷

برای رفتن به قسمت سیم و کابل ساختمان کلیک کنید.