سیم و کابل باختر | نمایندگی خرید محصولات و لیست قیمت | نیرو کابل

لیست قیمت کابل باختر

لیست قیمت و نمایندگی فروش مستقيم کلیه محصولات سيم و كابل باختر در فروشگاه اینترنتی سيم و كابل نیرو کابل.

قیمت سیم برق باختر

قیمت کابل برق باختر

تمامی محصولات برند سیم و کابل باختر دارای درصد تخفیف می باشد

با ما در تماس باشید  02133989040

شرکت سیم و کابل باختر

در سال 1362 و با افزایش روز افزون تقاضا برای سیم و کابل در استان کرمانشاه مجموعه سیم و کابل باختر فعالیت خود را در بخش تولید و عرضه انواع سیم و کابل آغاز کرد، ظرفیت تولید شرکت مذکور 7 هزار تن می باشد. پرسنل و کارکنان این مجموعه در مساحتی 12 هکتاری تمام تلاش خود را جذب کرده تا انواع سیم و کابل های مسی و آلومینیومی در شکل مختلف همچون کابل مفتول، کابل افشان، کابل نیمه افشان، سیم افشان، کابل ضد آتش (کابل نسوز)، کابل های تخت و کابل های خودنگهدار و غیره را با برترین کیفیت و مطابق با استاندارد های روز جهانی و همزمان با بکار گیری از تجهیزات جدید به تولید برسانند همچنین در سال 1370 این شرکت موفق به کسب استاندارد های ملی و بین المللی برای تولید محصولات نام برده را بدست آورد. شرکت سیم و کابل باختر توانسته 6 گوهینامه را از سازمان های مختلف دریافت نماید از جمله وزارت نیرو، وزارت نفت، وزارت دفاع، همچنین وجود آزمایشگاه با تجهیزات و تکنولوژی بروز یعنی آکرودیته از جمله مواردیست که موجب می شود سطح کیفی محصولات این مجموعه بسیار بالا باشد و این مجموعه توانایی صادرات محصولات خود را علاوه بر عرضه در داخل کشور را دارا باشد.

Bakhtar Cable

نمایندگی فروش سیم و کابل باختر

غالب افرادی که به جهت خرید سیم و کابل برق باختر به بازار این بخش از محصولات مراجعه می کنند ملاک قیمت سیم و کابل باختر را ارجع تر از ملاک استاندارد یا باکیفیت بودن کابل باختر می دانند در صورتی که کیفیت کابل برق باختر به دلیل حساسیت موجود این شکل از محصولات در موارد کاربرد و جایگاه سیم و کابل در زندگی بشر امروزی، باید ملاک اصلی خرید کابل برق باختر باشد.قیمت سیم و کابل برق باختر بی کیفیت غیر استاندارد به منظور جذب مشتری بسیار کمتر از قیمت کابل برق باختر و یا قیمت سیم برق می باشد اگر سیم برق باختر از مواد مرغوب در ساختار خود بهره ای نبرده باشد در زمان بروز حادثه های مختلف همچون طوفان، آتش سوزی و سیل خسارات بسیار بیش تری برای خریدار سیم و کابل به همراه دارد. بر اساس مطالب منتشر شده از سخنگوی آتش نشانی کشور درصد بالایی از آتش سوزی های رخداده داخل کشور بر اثر استفاده از سیم و کابل های غیر استاندارد است. با توجه به این مطلب، همواره به خریداران سیم و کابل از جمله مصرف کنندگان ساختمانی و مهندسان ساختمان توصیه می گردد نکاتی را در زمان خرید سیم و کابل رعایت کنند تا در آینده و پس از مصرف این شکل از کالا ها متحمل ضرر و زیان نشوند چه بسا که در برخی موارد این ضرر و زیان می تواند جبران ناپذیر باشد و پشیمانی برای مصرف کننده به همراه داشته باشد.

خرید انواع سیم و کابل باختر

همانطور که در متن بالا نیز گفته شد کیفیت محصولات سیم و کابل از موارد بسیار مهم است بطور کلی مبحث کیفیت محصول نهایی به صورت مستقیم به مواد اولیه استفاده شده در سیم و کابل مربوط می شود. این مواد اولیه در زمان تولید توسط شرکت سیم و کابل باختر مراحلی را پشت سر می گذارند که این مراحل نازک کاری، بانچر، روکش زنی و آنیل کاری و بسته بندی هستند در هر کدام از مراحل ذکر شده با استفاده از دستگاه های خاص اعمال مختلفی بر روی سیم اعمال می شود بطور مثال در مرحله نازک کاری سیم مفتولی با اندازه 8 میبی متر برای مراحب بعدی توسط دو دستگاه راد و فاین نازک شده و به اندازه دلخواه و یا 1.38 میلی متر تبدیل می گردد.

یکی از موارد جهت تشخیص و شناسایی سیم و کابل غیر استاندارد از شکل استاندارد آن توجه به رشته سیم های داخل سیم باختر می باشد، بطوریکه پس از لخت نمودن کابل از بخش انتهایی کابل و کمی دقت در رنگ رشته بکار برده شده، پی خواهیم برد که در شکل غیر استاندارد سیم مورد نظر نقاط و یا رگه های تیره رنگی دیده می شود که نشان از خلوص پایین تر از حد تعریف شده واستاندارد می باشد و مصرف کننده پس از استفاده در عبور جریان الکتریسته و تغییرات ولتاژ با مشکلاتی رو به رو خواهد شد. همچنین از طرق دیگر جهت شناسایی سیم و کابل غیر استاندارد می توان به ضخامت عایق و تعداد رشته های نازک کابل یا سیم مورد نظر اشاره کرد که در برابر تعداد و میزان ضخامت تایید شده توسط سازمان استاندارد کم تر بوده است. از این سو خریداران و مصرف کنندگان می توانند با دقت و توجه بیشتر در انتخاب سیم و کابل و در نظر گرفتن موارد گفته شده، خریدی تضمین شده را تجربه نمایند.

قیمت محصولات سیم و کابل باختر

یکی از انواع سیم و کابل تولیدی شرکت باختر کابل های افشان هستند این نوع از کابل های تولید شده مجموعه باختر از عایق پی وی سی بهره می برند که از برترین عایق ها و پر کاربرد ترین آن ها در صنعت سیم و کابل به شمار می رود. هادی و عایق که دو بخش اصلی و جدانشدنی انواع سیم و کابل ها محسوب می شوند در شکل های مختلف بکار می روند و از ساختار و جنس مختلف ساخته و سطراحی می شوند بطوریکه هادی کابل های چند رشته از نوع افشان استفاده شده و این شکل از هادی ها قابلیت های زیادی به سیم و کابل مورد نظر می افزاید یکی از این قابلیت ها خاصیت خم شوندگی و انعطاف پذیری بالا می باشد تا استفاده از این نوع سیم و کابل ها در فضای های کوچک امکان پذیر باشد. دیگر بخش جدانشدنی نیز عایق ها و روکش ها هستند که می توانند از دو ساختار پلی اتیلن xple ویا ساختار پلی وینیل کلراید pvc  طراحی و تولید شوند که اکنون بیش تر سیم و کابل های موجود در بازار از عایق پی وی سی بهره می برند چراکه این روکش مقاومت بسیار خوبی در برابر افزایش شدید و کاهش شدید دما دارد و در مقایسه با اولین روکش های کشیده شده دور کابل ها که جنسی پلاستیکی داشتند بسیار وضعیت بهتری دارد. کابل های تک رشته که نام دیگر آن ها مفتولی می باشد در برابر کابل های افشان که انعطاف پذیری مناسبی دارند به سختی خم می شوند و احتمال شکنندگی این شکل از کابل ها بالاست.

نمایندگی سیم و کابل باختر محصولات تولیدی خود را با تضمین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد و جلب رضایت مشتریان و خریداران از اهداف و خط مشی این شرکت می باشد.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل باختر با ما در تماس باشید  02133989040

دیگر برندهای سیم و کابل

Rasana wire and cable

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل رسانا به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

Zagros Cable and Wire Price List

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل زاگرس به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

Damghan Wire & Cable

سفارش مستقيم محصولات سیم و کابل دامغان به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل باختر با ما در تماس باشید  02133989040

09121775907
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید