سیم و کابل مغان | نمایندگی + قیمت خرید

سیم و کابل مغان

لیست قیمت و نمایندگی فروش مستقيم کلیه محصولات سیم و کابل برق مغان

قیمت سیم برق مغان

نوع محصولقیمت واحد (ریال)نوع محصولقیمت واحد (ریال)
سیم افشان مغان 1x0.75تماس بگیریدسیم افشان مغان 1x1تماس بگیرید
سیم افشان مغان 1x1.5تماس بگیریدسیم افشان مغان 1x2.5تماس بگیرید
سیم افشان مغان 1x4تماس بگیریدسیم افشان مغان 1x6تماس بگیرید
سیم افشان مغان 1x10تماس بگیریدسیم افشان مغان 1x16تماس بگیرید
سیم افشان مغان 1x25تماس بگیریدسیم افشان مغان 1x35تماس بگیرید
سیم افشان مغان 1x50تماس بگیرید
سیم ارت مغان 1x1.5تماس بگیریدسیم ارت مغان 1x2.5تماس بگیرید
سیم ارت مغان 1x4تماس بگیریدسیم ارت مغان 1x6تماس بگیرید
سیم ارت مغان 1x10تماس بگیریدسیم ارت مغان 1x16تماس بگیرید
سیم ارت مغان 1x25تماس بگیریدسیم ارت مغان 1x35تماس بگیرید
سیم ارت مغان 1x50تماس بگیرید
سیم نایلون مغان 2x0.50تماس بگیریدسیم نایلون مغان 2x0,75تماس بگیرید
سیم نایلون مغان 2x1تماس بگیریدسیم نایلون مغان 2x1.5تماس بگیرید
سیم نایلون مغان 2x2.5تماس بگیرید

قیمت کابل برق مغان

نوع محصولقیمت واحد (ریال)نوع محصولقیمت واحد (ریال)
کابل 2 رشته افشان مغان 2x0.75تماس بگیریدکابل 2 رشته افشان مغان 2X1تماس بگیرید
کابل 2 رشته افشان مغان 2X1.5تماس بگیریدکابل 2 رشته افشان مغان 2X2.5تماس بگیرید
کابل 2 رشته افشان مغان 2X4تماس بگیریدکابل 2 رشته افشان مغان 2X6تماس بگیرید
کابل 2 رشته افشان مغان 2X10تماس بگیرید
کابل 3 رشته افشان مغان 3X0.75تماس بگیریدکابل 3 رشته افشان مغان 3X1تماس بگیرید
کابل 3 رشته افشان مغان 3X1.5تماس بگیریدکابل 3 رشته افشان مغان 3X2.5تماس بگیرید
کابل 3 رشته افشان مغان 3X4تماس بگیریدکابل 3 رشته افشان مغان 3X6تماس بگیرید
کابل 3 رشته افشان مغان 3X10تماس بگیریدکابل 3 رشته افشان مغان 3X16تماس بگیرید
کابل 3 رشته افشان مغان 3X25تماس بگیریدکابل 3 رشته افشان مغان 3X50تماس بگیرید
کابل 3 رشته افشان مغان 3X35+16تماس بگیریدکابل 3 رشته افشان مغان 3X50+25تماس بگیرید
کابل 4 رشته افشان مغان 4X0.75تماس بگیریدکابل 4 رشته افشان مغان 4X1تماس بگیرید
کابل 4 رشته افشان مغان 4X1.5تماس بگیریدکابل 4 رشته افشان مغان 4X2.5تماس بگیرید
کابل 4 رشته افشان مغان 4X4تماس بگیریدکابل 4 رشته افشان مغان 4X6تماس بگیرید
کابل 4 رشته افشان مغان 4X10تماس بگیریدکابل 4 رشته افشان مغان 4X16تماس بگیرید
کابل 4 رشته افشان مغان 4X25تماس بگیریدکابل 4 رشته افشان مغان 4X35تماس بگیرید
کابل مفتول NYY مغان 2x4تماس بگیریدکابل مفتول NYY مغان 2x6تماس بگیرید
کابل مفتول NYY مغان 2x10تماس بگیریدکابل مفتول NYY مغان 4x4تماس بگیرید
کابل مفتول NYY مغان 4x6تماس بگیریدکابل مفتول NYY مغان 4x10تماس بگیرید
کابل کولری مغان 4x1تماس بگیریدکابل کولری مغان 4x1.5تماس بگیرید
کابل کولری مغان 5x1تماس بگیریدکابل کولری مغان 5x1.5تماس بگیرید

برای دریافت مشاوره و خرید محصولات سیم و کابل مغان با شماره های زیر تماس بگیرید​

02133989040 – 09121775907

سوالات متداول

خب اینکه خیلی ساده هستش! کافیه با شماره های 02133989040 – 09121775907 تماس بگیرید. کارشناسان نیرو کابل آماده پاسخگویی می‌باشند!

این سوال یکم پیچیده است، برای این که بهترین برند و مناسب ترین محصول برای پروژه شما را معرفی کنیم نیاز هست در مورد جایی که استفاده می‌کنید اطلاعات داشته باشیم. از این رو تماس بگیرید تا از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید.

هزینه ها نصبت به وزن، تعداد، فاصله ارسال و نوع ارسال متقیر است، سعی می‌کنیم از هزینه های اضافی پرهیز کنیم، و ضمن حفظ زمان ارسال محصولات را ارسال نماییم

گروه صنعتی نیرو کابل، واقع در قلب پايتخت.! (لاله‌زار تهران) با بیش از 15 سال سابقه درخشان در صنعت سیم و کابل برق و تابلو برق فعالیت دارد.

فروشگاه نیروکابل بصورت کاملا تخصصی سعی در فروش تجهیزات برق با کیفیت، اورجینال و تولید شده توسط شرکت سازنده اصلی را دارد؛ بدیهی است که طبق قوانین تجارت الکترونیک ایران هر محصولی که آسیب یا ایرادی داشت و یا محصول اصل و اورجینال نبود، تا 7 روز توسط فروشنده گارانتی می شود و شما میتوانید محصول را مرجوع یا تعویض کنید

بله با مراجعه به فروشگاه، به راحتی امکان‌ پذیر است.

شماره تماس‌های فروشگاه 02133989040 - 09121775907

بهترین قیمت محصول

تضمین اصالت کالا​

ارسال به تمامی نقاط ایران

مشاوره رایگان

Moghan wire and cable

شرکت سیم و کابل مغان

شرکت سیم و کابل مغان با بیش از سی سال سابقه در زمینه تولید و انواع سیم و کابل برق، فعالیت خود را با احداث کارخانه در استان سمنان آغاز کرد. پس از گذشت حدود 15 سال  با افزایش تقاضا از شرکت مغان هیئت مدیر این کارخانه تصمیم بر آن گرفتند تا واحد جدیدی در استان سمنان احداث کنند. از مشخصه های شرکت مغان دارا بودن تجهیزات مدرن از سال 2007 تا کنون می باشد بطوریکه شرکت مغان از جمله کارخانه های به دستگاه های تکنولوژی روز می باشد.

در زمان خرید سیم و کابل مغان ما موظف به رعایت اصول و نکاتی هستیم که می بایست علاوه بر قیمت به آن ها نیز توجه نماییم این نکات شامل مواردی همچون استاندارد بودن کالا, معتبر بودن برند و مرکز فروش کالای مورد نظر و غیره می باشد. سیم و کابل مغان به جهت موارد استفاده و کاردبردی که در زندگی بشر دارد و نقشی اساسی در انتقال انرژی الکتریسیته از خود ایفا می کند. همواره مصرف کنندگان سیم و کابل بایستی از امنیت تضمین شده برای محصول خریداری شده بهره مند باشند حال این شرکت می تواند مغان یا هر برند دیگر موجود در این صنعت باشد. امنیت و دوام یک کالا را می توان  با گذشت زمان به آن پی برد اما گاهی پیش از دانستن این موضوع خسارات فراوانی برای مصرف کننده پدید می آید لذا همواره توسط سازمان های اساتاندارد توصیه بر این نکته که سیم و کابل خریداری شده در زمان خرید باید از استاندارد های لازم و به روز برخوردار باشد توصیه ای جهت تضمین سلامت کالا و نیز امنیت آن در طی زمان می باشد.

نمایندگی فروش سیم و کابل مغان

نمایندگی سیم و کابل برق مغان

سیم و کابل مغان همانند سایر سیم و کابل ها پیش از واحد عرضه و توزیع در واحد های مختلفی قرار می گیرد که نمونه ای از این واحد را می توان واحد تولید، واحد کنترل کیفیت، واحد تست و بررسی مواد اولیه و برخی واحد های دیگر نام برد. در واحد تولید شرکت مغان کابل مورد نظر و قابل سفارش توسط مصرف کننده چندین مرحله را پشت سر گذاشته تا در نهایت به مرحله بسته بندی کابل مورد نظر برسد.این مراحل 6 گانه هستند که ابتدایی ترین آن مرحله نازک کاری و انتهایی ترین بخش آن مرحله بسته بندی می باشد. بطور خلاصه در ابتدایی ترین بخش از دو دستگاه استفاده می شود که نام های آن به ترتیب راد و فاین می باشد، دستگاه راد وظیفه ی نازک کاری رشته سیم ها از اندازه 8 میلی متر به اندازه 1.38 میلی متر دارد، دستگاه بعدی یعنی فاین نیز وظیفه تبدیل اندازه رشته سیم ها به سایز مورد نظر و سفارشی توسط خریدار می باشد. حال رشته سیم های بدست آمد به سایز و اندازه مورد نظر توسط کوره آنیل کاری به مواد اولیه جهت روکش زنی و عایق زنی فرستاده می شوند نکته قابل توجه در این مرحله جمع آوری رشته سیم ها بر روی قرقره ها می باشد بطوریکه حداقل می بایست 54 عدد قرقره وجود داشته باشد با گذشت از بخش آنیل کاری به دو مرحله مهم که مربوط به عایق و روکش سیم و کابل شرکت مغان می شوند می رسیم که در این مراحل از دستگاه های اکسترود و استرندر استفاده می شود در بخش ابتدایی در صورتی که مواد حاصله شکل سیم را داشته باشند توسط دستگاه اکسترود و در صورتی که شکل زیره کابل را داشته باشند توسط دستگاه استرندر به مواد قابل اسفاده اولیه جهت کاربرد در مرحله بعدی تبدیل می شوند و در نهایت در مرحله بسته بندی مواد حاصله به شکل قابل سفارش خریدار و مشتری که می تواند اندازه، شکل، و یا هر فاکتور خاص دیگری باشد بسته بندی می شود.

هر یک از سیم و کابل های شرکت مغان همچون کالای های سایر شرکت های فعال در این صنعت از دو جزئ اصلی هادی و روکش یا عایق بهرمند هستند، سیم ها با در نظر گرفتن مولفه هادی به دو بخش هادی از جنس آلومینیوم و هادی از جنس مس تقسیم می شوند. در بخش هادی صنعت سیم و کابل در دورانی جهشی بسیار بزرگی را تجربه کرد و مس که به عنوان اصلی ترین بخش برای انتقال انرژی الکتریسته در سیم و کابل ها مورد استفاده قرار می گرفت توسط آلومینیوم جایگزین شد این عمل به دلایل مختلفی صورت گرفت که مهم ترین آن ها را می توان بالا رفتن چشمگیر قیمت این فلز گران بها دانست. افزیش قیمت این بخش از کابل به طبع موجب افزایش هزینه تمام شده سیم و کابل نیز می شد و در نهایت فاکتور ارزش خرید و مولفه قیمت که هم برای مصرف کننده و خریدار و هم برای شرکت سازنده و تولید کننده از مهم ترین مولفه ها به شمار می رفت کاملا تحت تاثیر این مسئله قرار می گرفت، به شکل کلی آلومینیوم توانست تا کیفت قابل ارائه توسط مس را تا حدودی به مصرف کنندگان سیم و کابل با هادی این نوع فلز برآورده سازد اما در هیچ زمانی آلومینیوم توانایی رقابت در بخش انتقال انرژی الکتریکی با فلز مس را نداشته و ندارد اگرچه که در برخی مشخصات بسیار نزدیک به مس عمل نماید.از دیگر مسائل بین دو فلز آلومینیوم می توان به نکات زیر اشاره کرد، مس بیش از 61 درصد قدرت انتقال انرژی الکتریکی بهتری دارد، چگالی فلز مس تقریبا 3 برابر چگالی فلز آلومینیوم می باشد. از معایب فلز آلومینیوم می توان اکسیدی شدن روکش آن به ویژه در محل های اتصال بین رشته رشته های کابل یعنی انتها و ابتدای کابل نام برد.

خرید انواع محصولات مغان

در بخش عایق نیز همچون مبحث هدی ها و شاید کمی بیش تر شاهد تغییرات در طول زمان بوده ایم و اگر بخواهیم تاریخچه آن را برای شما شرح دهیم می بایست از سال 1880 که اولین سیم و کابل تولید شد بحث خود را آغاز کنیم، در اوایل عایق های پر کاربرد برای کابلها جنسی پلاستیکی داشت که مقاومت چندانی از خوددر برابر تغیرات ولتاژ و جریان نشان نمی داد و تنها یک لایه محافظت در برابر مواردی چون رطوبت، نفوذ گرد و غبار بود این لایه پلاستیکی آهسته آهسته جای خود را به لایه ای با نام و عنوان باکلیت داد، ماده باکلیت توسط دانشمندان در سال 1887 و از طریق عمل فتوسنتز ساخته و تولید شد که در مقایسه با پلاستیک از دوام بالا تری برخوردار بود. اما امروزه با توجه به افزایش میزان ولتاژ و جریان عبوری از داخل انواع سیم و کابل لایه های نام برده شده خاصیتی نداشته به همین منظور عایق های پی وی سی PVC و ایکس پی ال ای یا XPLE به این صنعت وارد شدند و تحولی شگرف ایجاد کردند بطوریکه عایق پی وی سی امروزه در صنعت برق کاربرد بسیاری زیادی دارد. این عایق با عنوان پلی وینیل کلراید نیز شناخته می شود. از مزیت های بی شمار این روکش می توان به تحمل دامنه تغییرات وسیع دما اشاره کرد که سیم و کابلی که از این عایق بهره می برد را در مقابل دمایی از -5 تا +71 درجه سانتی گراد مقاوم می سازد.

همانطور که در بالاتر نیز به آن اشاره کردیم استاندارد بودن یک کالا از مسائل بسیار مهم به شمار می رود و خرید سیم و کابل برق مغان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بایستی کابل برق مغان را به شکل استاندارد تهییه نمود، بیش از 50 درصد از آمار آتش سوزی کشورمان مربوط به استفاده و بکار گیری از سیم و کابل غیر استاندارد می باشد که توجه به مسئله استاندارد را در اینگونه وسایل را بیش از پیش می نماید. بطور کلی برای محصولاتی از جمله سیم و کابل از علائم و نشانه هایی مبنی بر استاندارد و اصل بودن کالا استفاده می شود که می خواهیم دو نمونه از آن ها را در متن زیر برای شما نام ببریم و نیز به شکل خلاصه در مورد هر یک از آن مطلبی بنویسیم. استاندارد اول IEC 60227  که نشان دهنده سیم و کابل های با کاربرد در تاسیسات برق را دارد بطوریکه این نوع از سیم و کابل ها از انعطاف پذیری مناسبی برخوردارد بوده اند و در روکش خود از عایق پی وی سی بهره می گیرند همچنین این نکته را نیز نباید فراموش کرد ولتاژ اسمی در ان نوع کابل ها از 450 تا 750 ولت می تواند متغییر باشد.استاندارد دوم IEC 60245 که به کابل هایی ساخته شده از روکش جنس پلاستیک اشاره می کند بطوریکه نکته قابل توجه در شکل از کابل ها را میتوان در دامنه ولتاژ کاری آن ها جست یعنی دامنه ای از 450 تا 75 ولت.

قیمت محصولات سیم و کابل مغان

قیمت انواع کابل برق مغان

قیمت سیم و کابل در بازار این صنعت در مقایسه با سایر برند ها بسیار مناسب بوده است، مصرف کنندگان محترم می توانند با خرید کابل برق مغان و یا خرید سیم برق مغان کیفیت را در کنار قیمتی مقرون به صرفه تجربه نمایند. کابل مغان شامل کابل های مختلفی همچون کابل افشان، کابل مفتول و سیم مغان شامل سیم افشان، سیم افشان ارت و غیره می باشد.

بر اساس شکل سطح مقطع، سیم های برق موجود به دو بخش کلی دسته بندی می شوند دسته اول سیم های تختی که سطح مقطع آن ها شکلی دایره ای یا گرد دارد و دسته دوم سیم های سکتور که سطح مقطع آن ها شکلی مثلثی دارد.

در نام گذاری بر روی انواع سیم از برخی مولفه ها استفاده می شود که عبارتند از نوع روکش، شکل هادی و نیز جنس هادی. پس گزینش و انتخاب مولفه ها و دسته بندی آن ها نوبت به بکار گیری حروف الفبای لاتین می رسد بطوریکه حرف N برای نشان دادن سیم های با هادی به شکل نرم شده فلز مس هستندو این نوع از سیم ها طبق استاندارد تحت نظر استاندارد آلمان یعنی VDE تولید می شوند حرف Y در نام گذاری سیم ها به منظور تشخیص نوع عایق استفاده در سیم بکار می رود بطوریکه درج این حرف نمایانگر روکشی از جنس پی وی سی می باشد. برخی از حروف برای  تعیین سیم های مخصوص استفاده می شود که نمونه هایی از آن ها حروف S , Z می باشند.

کابل های برق به حالت کلی در سه گروه مفتولی، افشان و نیمه افشان قرار می گیرند و هر کدام از آن ها کاربرد خاص خود را دارند. کابل های دارای هادی افشان قابل خم شدن می باشند و به سهولت می توان این نوع از کابل ها به حالت دلخواه و سفارشی شکل داد همچنین کابل های دارای هادی نوع افشان را به عنوان سیم نرم نیز می شناسند، کابل افشان مغان کاربرد فراوانی را برای مصرف کننده خویش به ارمغان می آورد این نوع کابل مغان در داخل ساختمان های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد، ولتاژ کاری کابل افشان مغان میان 300 تا 500 ولت قابل تغییر است. از کابل افشان در فواصل دور استفاده نمی شود. از دیگر مشخصه های کابل افشان دسته بندی آن می باشد به صورتی که به دو گروه کابل تخت و کابل گرد تقسیم می شوند. در گروه دوم کابل های نیمه افشان قرار می گیرند این شکل از کابل برق در ماهیت خود از چند رشته استفاده می نمایند که بر روی هم تابیده می شوند به همین جهت این دسته از کابل را می توان بین دسته کابل افشان و کابل مفتولی قرار داد.

دسته سوم مربوط به کابل مفتولی می شود این شکل از کابل برق مغان تحت استاندارد اروپا IEC 60228 و استاندارد ملی ISIRI تولید و عرضه می شوند. طراحی این گونه از کابل ها به شکلی است چندین رشته سیم مفتول بر روی هم تابانده می شوند، جالب است بدانید کابل مفتول با نام های کابل خشک یا کابل برق با نصب ثانت نیز در بازار شناخته می شوند. کابل مفتول مغان دارای هادی با جنس مس به همراه روکش پی وی سی می باشد.

ولتاژ نامی و کاری این کابل ها از 300 تا 500 ولت می تواند تغییر یابد. همچنین جالب است بدانید قیمت کابل یا سیم مفتول که در ساختار خود از جنس مس استفاده می کنند به طبع از کابل یا سیم مفتول که در ساختار خود از آلومینیوم بهره مند هستند گران تر می باشند. کابل مفتول بر اساس ولتاژ کاری به دو گروه تقسیم می شود گروه اول دارای ولتاژ کاری بین 300 تا 500 ولت و گروه دوم با ولتاژ کاری بین 450 تا 750 ولت می باشند.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل مغان با ما در تماس باشید

02133989040 – 09121775907