سیم و کابل شاهین | نمایندگی خرید محصولات و لیست قیمت | نیرو کابل

لیست قیمت سیم و کابل شاهین

لیست قیمت و نمایندگی فروش مستقيم کلیه محصولات سيم و كابل شاهین در فروشگاه اینترنتی سيم و كابل نیرو کابل.

قیمت سیم برق شاهین

قیمت کابل برق شاهین

تمامی محصولات برند سیم و کابل شاهین دارای درصد تخفیف می باشد

با ما در تماس باشید  02133989040

شرکت سیم و کابل شاهین

شرکت سیم و کابل شاهین با استخدام کارشناسان مجرب و با سابقه در زمینه تولید و طراحی انواع سیم و کابل و نیز با هدف رفع نیاز های این بخش از محصولات کشور در سال ۱۳۷۲ و در منطقه ای به وسعت ۱۱۲۰۰ متر اقدام به احداث کارخانه و فعالیت خود را آغاز کرد. مدیریت کابل و سیم برق شاهین با تشکیل جلسات مختلف در طی مدت زمان مشخص و توجه به تحولات در بازار، تصمیم بر آن گرفتند تا با استفاده از ماشین آلات مجهز به تکنولوژی روز کیفیت محصولات تولیدی خود را بهینه تر و به سطح کیفی عالی برسانند. در سال ۱۳۸۷ آزمایشگاه آکرودیته این مجموعه توانست ۳ لوح تقدیر را کسب کند. در این آزمایشگاه با استفاده از دستگاه های مخصوص، مواد اولیه و سیم شاهین و کابل شاهین مورد تست و بررسی قرار می گیرد تا از کیفیت نهایی محصولات اطمینان حاصل شود مواد بررسی شده توسط آزمایشگاه آکرودیته مجموعه صنایع سیم و کابل شاهین پس تایید توسط متخصصان با تجربه فعال در آزمایشگاه وارد چرخه تولید می شوند و مراحلی چون نازک کاری، آنیل کاری و روکش زنی را طی می کنند و در انتها در بخش بسته بندی مطابق با سفارش و درخواست مشتری بسته بندی و عرضه می شوند.

Shahin Wire Cable

نمایندگی فروش سیم و کابل شاهین

کابل برق شاهین و سیم شاهین در خط تولید این شرکت به شکل مختلفی چون مفتولی، افشان، نیمه افشان، کابل های تخت، کابل کولری قرار دارند و تمامی آن ها دارای تاییدیه استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران هستند.

در میان اهداف مشخص و تعیین شده توسط سیستم مدیریتی، جلب رضایتمندی مصرف کنندگان جایگاه ویژه ای دارد و تمامی پرسنل و کارکنان در کنار هم با پشتکار و تلاش بی وقفه در جهت احیای این امر تلاش می کنند.

توسعه خط تولید و افزودن به تنوع محصولات روی خط تولید از دیگر مواردی است که در خط مشی شرکت صنایع کابل شاهین وجود دارد.

بسیاری از آتش سوزی هایی که در داخل کشور رخ می دهد بر اساس آمار های سازمان آتش نشانی، بر اثر استفاده از سیم و کابل غیر استاندارد می باشد. بر حسب دیگر آمار های منتشر شده نیز می توان دریافت که درصد زیادی از سیم و کابل های موجود در فروشگاه ها و دیگر مراکز فروش کاملا تقلبی و بی کیفیت هستند که در بعضی از آمارها این درصد نشان دهنده غیر استاندارد بودن بیش از ۵۰ درصد سیم و کابل های موجود در مراکز خرید است. عوامل فراوانی موجب وجود این مقدار قابل توجه کابل بی کیفیت در بازار می باشد یکی از اصلی ترین دلایل را می توان

خرید انواع سیم و کابل شاهین

در قیمت این محصولات جست و جو کرد جایی که فروشندگان تنها به فکر منفعت و کسب سود بیش تر هستند و نه سلامت و کیفیت کالای قابل فروش. سیم و کابل های غیر استاندارد اغلب در کارگاه های غیر قانونی و یا زیر پله ها تولید می شوند که هیچ یک از آن ها تحت نظارت های کنترل کیفی قرار نگرفته اند و بدون تست و بررسی موارد فیزیکی و شیمیایی و الکتریکی به بازار عرضه شده اند و این امر در عایق کابل های غیر استاندارد مشهود است که پس از آتش سوزی مواد بکار رفته خاصیت خود را در مقابل حرارت زیاد از دست داده و موجب گسترش آتش و ایجاد هزینه های سنگین برای افراد پیرامون آتش سوزی می شوند. این شکل از کابل ها قیمت های بسیار پایین تری در مقایسه با کابل های تولید شده شرکت سازنده دارند تا بوسیله قیمت کمتر بتوانند مصرف کنندگان و خریداران بیش تری جذب خود کنند. مشتریان این کابل ها معمولا مهندسینی هستند که می خواهند پروژه ساختمانی خود را با کمترین هزینه به پایان برسانند و یا افراد معمولی که تنها مولفه قابل ارزش در زمان خرید برایشان قیمت محصول است. با توجه به اهمیت مولفه کیفیت در محصولات به ویژه بخش سیم و کابل که نقش اساسی در انتقال جریان برق دارند و هر گونه خلل در آن ها می تواند خسارات فراوان و غیر قابل جبران را متحمل مصرف کننده گرداند لذا تاکید می شود در هنگام خرید، مصرف کنندگان دقت و تمرکز بیش تری جهت شناسایی اینگونه سیم و کابل داشته باشند. از طرق مختلف می توان این مقایسه و شناسایی را بین دو کابل با کیفیت و کابل بی کیفیت انجام داد

قیمت محصولات سیم و کابل شاهین

در ابتدای امر مشخصات ظاهری که شامل شکل بسته بندی، علائم استاندارد روی بسته بندی، اندازه و متراژ کابل می شوند مورد توجه قرار می گیرند به عنوان مثال علامت isiri که از مهم ترین نشان ها در استاندارد محسوب می شود در بسته بندی سیم و کابل های اصل درج می شوند اما همواره باید به این موضوع توجه کرد که امروزه بسیاری از سازنندگان غیر قانونی تمام سعی خود را در نشان دادن محصول بی کیفیت به عنوان یک محصول با کیفیت به کار می گیرند در نتیجه نمی توان تنها با رعایت نکات ظاهری، به استاندارد بودن یک محصول اعتماد کرد. شیوه های دیگری که در این موضوع بسیار کاربرد دارند مربوط به بخش اصلی سیم و کابل یعنی هادی و عایق می باشد، در بیش تر موارد خلوص رشته سیم های مسی درون سیم تحت تاثیر قرار می گیرد بطوریکه در کابل غیر استاندارد رنگ مس بکار رفته درخشان و به حالت پیوسته مایل به زرد نبوده است که هرچه درخشانی مس به سمت تیره تر شدن آن میل کند نشان از بی کیفیتی سیم و نیز استفاده از سایر فلزات ارزان تر بجای فلز مس است که نتیجه آن خلوص پایین تر مس و ایجاد مشکلات در زمان عبور جریان های قوی و ولتاژ های بالاتر می باشد. خرید از مراکز معتبر فروش سیم و کابل از دیگر روش ها برای حصول اطمینان به جهت سلامت کالا می باشد، همواره نمایندگان شرکت های مختلف تولید کننده در سراسر کشور محصولات تولیدی شرکت منحصر خود را با گارانتی های مدت دار و تضمین کیفیت به فروش می رسانند از این حیث نمایندگی سیم و کابل شاهین استثنا نبوده و قیمت کابل برق در نمایندگی مطابق با قیمت تعریف شده و به روز توسط شرکت می باشد و همواره تضمین قیمت سیم و کابل برق شاهین در نمایندگی های فروش این مجموعه در کنار سایر تضمین ها وجود دارد.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل شاهین با ما در تماس باشید 02133989040

دیگر برندهای سیم و کابل

Zagros Cable and Wire Price List

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل زاگرس به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

Bakhtar Cable

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل باختر به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

Yazd Wire & Cable

سفارش مستقيم محصولات سیم و کابل یزد به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل شاهین با ما در تماس باشید 02133989040

09121775907
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید