سیم و کابل سیمکو | نمایندگی خرید محصولات و لیست قیمت | نیرو کابل

لیست قیمت سیم و کابل سیمکو

لیست قیمت و نمایندگی فروش مستقيم کلیه محصولات سيم و كابل سیمکو در فروشگاه اینترنتی سيم و كابل نیرو کابل.

قیمت سیم برق سیمکو

قیمت کابل برق سیمکو

تمامی محصولات برند سیم و کابل سیمکو دارای درصد تخفیف می باشد

با ما در تماس باشید  02133989040

شرکت سیم و کابل سیمکو

شرکت سیم و کابل سیمکو از محدود مجموعه های است که قدمت آن به بیش از نیم قرن می رسد، این مجموعه در سال ۱۳۴۷ بدست دو فرد در تهران تاسیس شد. با توجه به تصمیمات هیئت مدیره حدود ده سال پس از تاسیس، این شرکت برای رسیدن به هدف های خود و تولیدی با کیفیت تر به رشت انتقال یافت مساحت این زمین ۱۵۰ هزار مترمربع بوده که شامل انواع واحد ها مستقل همچون واحد تولید، واحد اداری و واحد آزمایشگاهی می شود که مساحت آن مجموعا ۴۰ هزار متر مربع بوده است. این مجموعه تمام تلاش خود را بکار گرفته تا به تولید ۱۵ هزار تن سیم و کابل برسد.

پس از گذشت چند سال و با نظر به توسعه زیرساخت ها در مراکز شهر و روستا ها همچنین همزمان با توسعه پالایشگاه ها و صنایع فولاد و پتروشیمی که در نتیجه آن ایجاد یک شبکه بزرگ توزیع برق در کشور شد، تقاضا برای خرید سیم و کابل افزایش یافت که همگام با این موضوع شرکت سیم و کابل سیمکو تصمیماتی را اتخاذ کرد که نمونه های از این تصمیمات گسترش تولید و تنوع محصولات و رفع نیاز سیم و کابل کشور با بالا ترین کیفیت می باشد.

Simco wire and cable

نمایندگی فروش سیم و کابل سیمکو

در اوایل سال ۱۳۷۷ این مجموعه اقدام به سفارش ماشین آلات بروز و مجهز نمودن خط تولید به این دستگاه ها جهت تولید سیم و کابل در سطح کیفی جهانی کرد. اولین محصول قرار گرفته پس از بکار گیری از دستگاه های نوین تولید کابل با ظرفیت ۲۰ و ۶۳ کیلو ولت بود که پس تولید این محصول، شرکت سیمکو توانست تاییدیه type test را از آزمایشگاه بین المللی که در هلند مستقر است کسب کند همچنین این مجموعه با افتخار اعلام می کند برای نخستین بار موفق به دریافت لوح تقدیر با عنوان اولین تولید کننده کابلهای ۶۳ کیلو ولت شد. آزمایشگاه های موجود در این شرکت توانایی تست و آزمایش سیم و کابل با شرایط سطح ولتاژ حداکثر ۱۶۰۰و نیز ولتاژ ac حداکثر ۴۰۰ کیلو ولت را داشته اند که این شکل از کابل سیمکو به عنوان hv و ehv شناخته می شوند.

هم اکنون این شرکت قادر بوده تا ۱۰۲۵۰۰ تن سیم و کابل را با پرسنل ۲۵۰ نفره خود به تولید برساند که تمامی آن ها از مطابق با استاندارد هایی همچون isiri که استاندارد ملی به شمار می رود و استاندارد های در سطح جهانی مثل iec و bs و vde و غیره تولید و توزیع می شوند.

خرید انواع سیم و کابل سیمکو

موارد مصرف سیم سیمکو و کابل سیمکو بسیار است اگر بخواهیم چند نمونه از آن ها را برای شما نام ببریم باید به مجتمع ها و ساختمان های اداری و مسکونی، کارخانه ها و نیروگاه های مختلف در کشور، مجتمع های پتروشیمی و فولاد کشور، نیروگاه های آبی و گازی و سیکل های ترکیبی و صنایع مختلف مانند صنعت نفت و گاز و برق و سیمان اشاره کنیم.

واحد تحقیقات این مجموعه به منظور تحقق اهداف خود و اجرای اصول تعیین شده، اقدام به برگزاری همایش های علمی و توجیهی و نیز اقدام به برپایی کارگاه های مختلف به منظور خریداران عمده، دانشگاه ها و شرکت های توزیع برق نموده است. لازم به ذکر است  برای جلب رضایتمندی مصرف کنندگان از محصولات این شرکت همواره کارکنان و پرسنل زحمت کش این مجموعه در طی این مدت کمر همت و تلاش را بسته اند تا محصول در دست مشتری از کیفیت قابل قبول و سلامت تضمین شده بهره برد و این مسئولیت از طریق خدمات رسانی مطلوب در زمان خرید و پس از خرید به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد و نا رضایتی از کالا که کاملا متضاد خط مشی این شرکت بوده، اتفاق نیفتد.

قیمت محصولات سیم و کابل سیمکو

مصرف کنندگان محترم می توانند برای خرید سیم و کابل برق سیمکو از بین شش دسته محصولات این شرکت یعنی کابل های خودنگهدار و هوایی، کابل های قدرت، کابل های کنترل و ابزار دقیق، کابل های مخابراتی و کواکسیال و کابل های قابل انعطاف و انواع سیم های برق  محصول خود را انتخاب و از نمایندگی سیم و کابل سیمکو که در نقاط مختلف کشور آماده خدمات رسانی هستند خرید کنند مصرف کنندگان باید به این نکته نیز توجه کنند.

سیم برق و قیمت کابل برق سیمکو برابر قیمت درب کارخانه و تعریف شده شرکت مذکور می باشد همچنین قیمت سیم سیمکو و قیمت کابل سیمکو با توجه به کنترل ها و آزمایشات صورت گرفته بر روی مواد اولیه در آزمایشگاه های پیشرفته این مجموعه و نظارت در بسته بندی و عرضه محصول که کیفیت نهایی را در سطح بین المللی فراهم می کند بسیار مناسب و مقرون به صرفه ارزیابی می شود و قیمت سیم و کابل سیمکو رقابتی تعیین شده است. البته با توجه به موضوع سیم و کابل های غیر استاندارد که امروزه در همه نقاط کشور و در اکثر فروشگاه ها یافت می شود توصیه می شود در زمان خرید سیم و کابل سیمکو نهایت دقت صورت گیرد تا موجب خسارات مالی جانی که گاها غیر جبران نیز می باشد، نشوند، به همین خاطر این شرکت برای خریدارانی که به هر جهت برای خرید کابل سیمکو و خرید سیم سیمکو، به نمایندگان شرکت مراجعه نمی کنند.

 راهکار ها و روش هایی پیش روی این افراد قرار داده است یکی از این راهکار ها در تشخیص صحیح سیم و کابل غیر استاندارد کارایی بالایی دارد  که آن توجه به رنگ و شکل هادی کابل می باشد بطوریکه مشخصات ظاهری هادی اگر به جنس مس در کابل تعبیه شده کاملا مطابق مشخصات فلز مس خالص بوده و از ماهیت این فلز دور نباشد. راهکار دیگر نیز بر اساس علائم و برچسب بر روی سیم و کابل می باشد، تمامی کابل های تولید شده توسط این شرکت در زمان بسته بندی، برچسب استاندارد ها و برخی دیگر از نشان های اخذ شده برای کالای مذکور ثبت و هک می شود همین امر در زمان خرید می تواند کمک شایانی به خریداران کند تا در حربه و دام فروشندگان غیر قانونی محصولات قرار نگیرند یکی از علائم پر استفاده که بر روی بیش تر سیم و کابل های تولید شده توسط این شرکت ثبت شده علامت استاندارد ملی سیم و کابل یعنی isiri می باشد.

در انتها نیز جالب است بدانید شرکت سیمکو جزو نخستین شرکت ها در کسب گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت در اواخر سال ۱۳۷۶ بوده است، از دیگر گواهینامه های اخذ شده توسط این شرکت طی چند سال از فعالیت در زمینه تولید و عرضه سیم برق سیمکو و کابل برق سیمکو از سال ۱۳۸۶ می توان تاییدیه ایزو ۱۴۰۰۱ و تاییدیه ohsas ۱۸۰۰۱ اشاره کرد.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل سیمکو با ما در تماس باشید  02133989040

دیگر برندهای سیم و کابل

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل یزد به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل مغان به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

سفارش مستقيم محصولات سیم و کابل همدان به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل سیمکو با ما در تماس باشید  02133989040

09121775907
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید