سیم و کابل رسانا | نمایندگی خرید محصولات و لیست قیمت | نیرو کابل

لیست قیمت سیم و کابل رسانا

لیست قیمت و نمایندگی فروش مستقيم کلیه محصولات سيم و كابل رسانا در فروشگاه اینترنتی سيم و كابل نیرو کابل.

قیمت سیم برق رسانا

قیمت کابل برق رسانا

تمامی محصولات برند سیم و کابل رسانا دارای درصد تخفیف می باشد

با ما در تماس باشید  02133989040

شرکت سیم و کابل رسانا

در جوامع امروزی و در هر گوشه از جهان پیرامون هستند شرکت هایی که اگرچه قدمت زیادی نداشته و به تازگی متولد شده اند اما توانسته اند با اهتمام و پشتکار و امید به همراه یک سیستم مدیریت مناسب به رقابت با برترین های بازار در زمینه فعالیت خود بپردازند، در این بین شرکت سیم و کابل رسانا نیز اگرچه زمان زیادی از تاسیس این مجموعه نمی گذرد

اما با شیوه های مختلف توانسته جایگاه مناسبی در بازر سیم و کابل کشور داشته باشد، این شرکت در سال 1372 تاسیس شد. در ابتدا با استخدام نخبگان و متخصصان و کارشناسان مجرب و با سابقه در زمینه سیم و کابل، شرکت سیم و کابل رسانا به سرعت مسیر پیشرفت و توسعه را پیمود و سپس این شرکت موفق به کسب تاییدیه و گواهینامه های مختلف از سازمان ملی استاندارد و موسسه تحقیقات صنعتی کشور شد و مسیر جدیدی در تولید انواع سیم و کابل را با بهره برداری از کارخانه و سالن جدید آغاز کرد. هدف از احداث این مرکز تولید در اواسط سال 1391 افزایش میزان تولید محصولات سیم و کابل و بالا بردن تنوع محصولات همزمان با رعایت استاندارد های تعریف شده بود تا نیاز مصرف کنندگان با توجه به اساس نامه hse رفع گردد، از دیگر موارد قابل ذکر پس از احداث این مرکز بکار گیری از برترین و بروز ترین تجهیزات جهت تولید  انواع سیم و کابل با سطح کیفیت بالا بود.

Rasana wire and cable

نمایندگی فروش سیم و کابل رسانا

تمرکز  پرسنل و کارکنان در انجام فعالیت و استقبال مشریان و خریداران و نیز تعداد درخواست جهت تولید کابل های مخصوص از اصول این شرکت و بر روی خط مشی آن قرار دارند لذا موارد ذکر شده مجموعه رسانا را بر آن واداشت تا با استفاده از نخبگان و تجربه کارشناسان و استفاده از اطلاعات به روز، ابتدا بر روی خط تولید خود کابل های ساده، کابل های کنترل و کابل های کواکسیال را قرار دهد و پس از رسیدن به جایگاه مطلوب اقدام به تولید سایر کابل ها همچون کابل های فشار قوی کند این تصمیمات و سیستم مدیریتی موجب شد تا هم اکنون شرکت سیم و کابل رسانا با تولید کابل های کنترل سنگین در زمره معدود شرکت های تولید چنین کابل هایی قرار گیرد و فاصله خود را با برترین  برند های بازار کاهش دهد

سلامت و تضمین کیفیت کالا زمانی که با خدمات رسانی مناسب همراه شوند رضایتمندی مصرف کننده را به دنبال خواهد داشت به همین جهت شرکت سیم و کابل مذکور با رعایت این ضوابط توانست برای نخستین بار موفق به اخذ نشان مشتری مداری و مدیریت سیستم رسیدگی به مشکلات مشتریان شود. دستیابی به گواهینامه های مختلفی همچون استقرار دستگاه مدیریت یکپارچه، تاییدیته مدیریت محیط زیست و سیستم مدیریت کنترل بر کیفیت محصولات نشان از توجه ویژه این شرکت در کسب رضایتمندی هر چه بیش تر مشتریان خود را دارد. 

اگرچه تنوع محصولات شرکت در طول زمان افزایش پیدا کرده اما از کیفیت محصولات این مجموعه، کاسته نشده و در بسیاری از موارد شاهد بهبود در کیفیت نیز هستیم. استفاده از مواد اولیه مرغوب به طبع موجب بالا رفتن سطح کیفی محصول می شود و این شرکت نیز با اشراف به این موضوع با استفاده از واحد کنترل کیفیت سعی بر آن داشته تا مواد بکار رفته در سیم و کابل از مرغوبیت مناسبی برخوردار باشند تا محصولی بی نقص به دست مصرف کننده برسد. واحد نظارت بر کیفیت در شرکت سیم و کابل از آزمایشگاه مجهزی برخوردار است تا کیفیت نهایی محصول قابل رقابت با محصولات هم رده خارجی باشد چه بسا در برخی موارد کیفیت محصول این شرکت برتر از سازنندگان خارجی فعال در این صنعت بوده است.

خرید انواع سیم و کابل رسانا

شرکت سیم و کابل رسانا در یک دهه اخیر سرمایه گذاری قابل توجهی به منظور افزایش کیفیت محصولات روی خط تولید و نیز افزایش تنوع محصولات و تولید محصولات جدید انجام داده است تا علاوه بر بهبود کیفیت و جذب مشتریان بیشتر ، سهم خود را در بازار سیم و کابل افزایش دهد و به هدف تبدیل شدن به یکی از بزرگترین شرکت ها در تولید این زمینه از محصولات دست پیدا کند.

تاریخچه سیم و کابل پر از فراز و نشیب است در ابتدا سیم و کابل ها کاربرد فراوانی همانند امروز نداشتند و ساختار ابتدایی ترین سیم و کابل ها پاسخگوی نیاز جوامع بشری آن زمان بود. این نیاز هنگامی که با موج پیشرفت چشمگیر تکنولوژی همراه شد تغییر کرد بطوریکه سیم و کابل ها دیگر نقشی اساسی در جامعه بشری داشتند. ابتدایی ترین نمونه سیم و کابل از عایق با جنس پلاستیک و هادی با رشته های مسی ساخته شده بود پس از اختراع و پیدایش تجهیزات جدید صنعتی، و بالا رفتن ولتاژ های عبوری، سیم و کابل های پیشین پاسخگوی نیاز های جدید نبوده و همین امر دورانی جدیدی را در صنعت سیم و کابل رقم زد.

قیمت محصولات سیم و کابل رسانا

منابع محدود فلز مس که هر روز به دنبال افزایش تقاضا رو به زوال بود باعث بالا رفتن قیمت این فلز شد از سویی دیگر فلز مس از اجزای اصلی در ساخت سیم و کابل ها به شمار می رفت و بالا رفتن قیمت مس به شکل مستقیم بر هزینه تمام شده تاثیر گذار بود، بروز این حوادث دانشمندان را بفکر واداشت تا جایگزینی مناسب برای این فلز بیابیند و پس از کش و قوس های فراوان آلومینیوم به عنوان جایگزینی برای مس انتخاب شد. در بحث جریان عبوری از کابل این فلز مس است که پیروز رقابت می شود اما این مسئله موجب نمی شود تا کیفیت کابل آلومینیومی زیر سوال رود چراکه کابل برق رسانا و سیم برق رسانا ساخته شده با هادی آلومینیومی در این شرکت کیفیت بسیار قابل قبولی ارائه می دهد که با کیفیت سیم و کابل های دارای رشته های مس برابر می کند و طرفداران بسیاری در کشور دارد.

در انتها نیز لازم به است که نمایندگی سیم و کابل رسانا در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مصرف کنندگان این مجموعه می باشد، همچنین قیمت سیم و کابل رسانا در مقایسه با سایر سازندگان سیم و کابل بسیار مناسب است و خرید سیم و کابل برق رسانا از نمایندگی به عنوان یک مرکز فروش معتبر خریدی تضمین شده از دید کیفیت و قیمت را برای خریدار رقم می زند.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل رسانا با ما در تماس باشید 02133989040

دیگر برندهای سیم و کابل

Moghan wire and cable

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل سیم و کابل مغان به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

Kaman Cable

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل کمان به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

rad afshan sahar wire and cable

سفارش مستقيم محصولات سیم و کابل راد افشان سحر به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل رسانا با ما در تماس باشید  0213398904009121775907

09121775907
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید