سیم و کابل ابهر | نمایندگی خرید محصولات و لیست قیمت | نیرو کابل

لیست قیمت سیم و کابل ابهر

لیست قیمت و نمایندگی فروش مستقيم کلیه محصولات سيم و كابل ابهر در فروشگاه اینترنتی سيم و كابل نیرو کابل.

قیمت سیم برق ابهر

قیمت کابل برق ابهر

تمامی محصولات برند سیم و کابل ابهر دارای درصد تخفیف می باشد

با ما در تماس باشید  02133989040

شرکت سیم و کابل ابهر

شرکت سیم و کابل ابهر به عنوان یک شرکت خصوصی در سال ۱۳۷۱ و در استان زنجان تاسیس شد. محل احداث کارخانه شرکت به گونه ای بوده که نزدیک به شبکه توزیع برق و نیز خطوط راه آهن می باشد و همین موضوع باعث کاهش هزینه های  حمل نقل شهری در عرضه کالا شده است. پس از گذشت سه سال از تاسیس این مجموعه و همزمان با توسعه خطوط توزیع برق و افزایش امکانات، بازار تقاضا نیز در قسمت از محصولات دچار تحول اساسی شد، این شرکت با دید به آینده و نیز تحولات رخ داده سعی کرده تا با تولید محصولاتی با کیفیت به رقابت با شرکت های کهنه کار و با تجربه در این صنعت به رقابت بپردازد و در نهایت به یکی از تولید کنندگان برتر سیم و کابل کشور تبدیل شود و مسیر پیشرفت را با سرعتی چشمگیر طی نماید. این شرکت هم اکنون با ۶۰۰ پرسنل اعم از متخصصین، نخبگان و کارشناسان که به تعداد شصت نفر تمام وقت در زمینی به مساحت ۶۸۰۰۰ متر مربع سالن بصورت رو بسته و  ۵۴۰۰۰ متر مربع فضای باز به تولید انواع سیم و کابل مشغول است. شرکت سیم و کابل ابهر با افتخار اعلام می کند در حال حاضر بزرگ ترین تولید کننده کابل های مخصوص که در صنایع هیدرو کربن کشور همچون صنایع نفت و گاز می باشد به شمار می رود.

Abhar wire and cable

نمایندگی فروش سیم و کابل ابهر

این شرکت با تجهیز خط تولید خود به مدرن ترین دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته و همچنین استفاده از کارشناسان مجرب و با تجربه توانسته بسیاری از کابل های مورد نیاز در کشور را به تولید برساند و نمونه هایی از آن ها کابل های نسوز هالوژن و کابل های با عایق سرب می باشد. از کابل های نسوز هالوژن بطور معمول در مترو ها و از کابل های با عایق سرب دار در صنعت برق بخصوص کابل های مخصوص ۱۳۲کیلو ولت و نیز جهت تامین نیاز شبکه توزیع برق مشهد استفاده می شود. مجموعه نام برده توانسته تا با تولید انواع کابل های ویژه تقاضای ایجاد شده توسط صنعت نفت و پتروشیمی برای اینگونه از کابل ها را برطرف کند. از دیگر افتخارت این شرکت تامین سیم و کابل میادین نفت و گاز پارس جنوبی در زمان گسترش مناطق  نفت و گاز جهان می باشد.

خرید انواع سیم و کابل ابهر

سبد محصولات این شرکت از تنوع بسیار بالایی برخوردار است و همچنین قیمت سیم و کابل ابهر به شکلی رقابتی تعیین شده تا مصرف کنندگان بسیاری جذب خرید سیم و کابل ابهر از نمایندگی سیم و کابل ابهر که در سراسر ایران قابل دسترس می باشد شوند، خرید سیم برق ابهر و خرید کابل برق ابهر از نمایندگی این مجموعه، یک خرید مطمئن را برای مصرف کنندگان به ارمغان می آورد. سبب این اطمینان تضمین کیفیت و قیمت درب کارخانه می باشد که نمایندگی های مجاز به مشتریان ارائه می شود. از دیگر مزایای خرید از نمایندگان فروش مبحث استاندارد بودن محصولات قابل فروش در این مراکز می باشد. اگر سیم ابهر و کابل ابهر از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشند در طول زمان استفاده برای مصرف کنندگان مشکلاتی ایجاد می کنند به عنوان مثال در صورت آتش سوزی، پوشش دور کابل برق ابهر که در شکل استاندارد آن غیر قابل اشتعال می باشد در صورت غیر استاندارد بودن خاصیت غیر اشتعالی خود را از دست داده و به سرعت آتش می گیرد. بیشتر سیم و کابل ها که در بازار مشاهده می شوند غیر استاندارد هستند و به طبع این بی کیفیتی مشکلات فراوانی را در پی خواهد داشت و یک جرقه کوچک در طول کابل برق می تواند زیان های غیر قابل جبرانی را برای مصرف کننده در پی داشته باشد،

قیمت محصولات سیم و کابل ابهر

 در یک و نیم قرن گذشتهیعنی از ابتدای تولید اولین سیم و کابل در جهان تا به امروز، دگرگونی های زیادی در سیم و کابل ها شکل گرفت و دو جز هادی و عایق ها از بیشترین تغییرات در این تحولات برخوردار بودند بطوریکه عایقی های ابتدایی پلاستیک آهسته آهسته جای خود را به عایق های باکلیت داده و امروزه با پیشرفت تکنولوژی این عایق های pvc و xple هستند که بسیار در صنعت سیم و کابل کاربرد دارند در مسئله هادی ها نیز دگرگونی های صورت گرفته به جنس رشته های انتقال انرژی در سیم و کابل مربوط بوده است این رشته ها از در دو نوع مس و آلومینیوم در سیم و کابل ها استفاده می شوند که در این میان فلز مس در طول زمان تغییرات زیادی به خود دیده، جهان با افزایش جمعیت استفاده از منابع طبیعی و معادن را به جهت رفع تقاضای بشر تحت برداشت زیاد قرار داده و هر روز این منابع رو به زوال رفته اند عنصر مس نیز که در این منابع یافت می شود با مصرف بالا مواجه شد و قیمت آن افزایش قابل توجهی به خود دید این افزایش قیمت دلیل اصلی بر ورود فلز جدیدی بود که آلومینیوم نام گرفت تا با مورد استفاده قرار دادن آن در صنایع مختلف بویژه سیم و کابل، فشار بر منابع طبیعی مس کاسته شده و از سویی دیگر قیمت محصولات ساخته شده از مس نیز کاهش یابد. امروز کابل دارای هادی مسی در مقایسه با کابل دارای هادی آلومینیوم از قیمت بالا تری بهره می برد شاید بتوان این موضوع را پس از گذشت چندین سال به تفاوت اصلی بین فلز مس و فلز آلومینیوم نسبت داد و این تفاوت بزرگ در میزان رسانایی و انتقال الکتریسیته توسط مس می باشد که در مقابل آلومینیوم کمی بیش تر است.

انواع سیم و کابل ها منطبق با موارد مصرف در گروه های مختلفی قرار می گیرند و برای هریک از آن ها نام متفاوتی تعیین می شود در شیوه اصلی  نام نهادن روی محصولات سیم و کابل از حروف انگلیسی یا لاتین استفاده می شود. این حروف می تواند شامل حروف های y, n, m و a شود. بصورت کلی علامات نام برده شده هر یک به قسمت خاصی از قسمت های سیم و کابل اشاره می کند. به عنوان مثال کابل نام گذاری شده nyy  نشان دهنده ویژگی هایی چون عایق با جنس پی وی سی و نیز هادی تشکیل شده از رشته های مسی می باشد.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل ابهر با ما در تماس باشید 02133989040

دیگر برندهای سیم و کابل

Kaman Cable

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل کمان به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

Kerman Wire & Cable

سفارش مستقيم محصولات سيم و كابل کرمان به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

Yazd Wire & Cable

سفارش مستقيم محصولات سیم و کابل یزد به صورت مستقیم و بدون واسطه + بررسی تخصصی برند به همراه لیست قیمت روز

برای دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان جهت سفارش هر یک از محصولات سیم و کابل ابهر با ما در تماس باشید  02133989040

09121775907
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید