کابل در صنایع مختلف - نیرو کابل مرکز تخصصی فروش انواع کابل و تابلو برق 09121775907

کابل در صنایع مختلف

نیرو کابل مرکز تخصصی فروش انواع کابل و تابلو برق محصولات خود را در صنایع مختلف بصورت جداگانه با استاندارد های هر صنعتی تطبیق داده است. این شرکت سعی در عرضه با کیفیت ترین محصولات در صنعت کابل با بهترین قیمت را دارد. در ادامه به بخش دیگری از این صنایع اشاره شده است.

کابل در صنایع مختلف

حتما بخوانید: نرخ نامه سال 98 قیمت سیم و کابل نیروکابل

کابل ها در صنعت کشاورزی

صنعت کشاورزی همچنان یک جنبه مهم اقتصادی در جهان و از جمله کشور عزیزمان ایران است. از این جهت، اطمینان از اینکه هر قطعه ماشین آلات کشاورزی با ظرفیت مطلوب کار می کنند، بسیار حیاتی است. متخصصان کشاورز و متخصصان کشاورزی باید به کابل کشی تجهیزات خود دقت لازم را داشته باشند تا با تهیه سیم و کابل از تولید کنندگان معتبر کارایی تجهیزات خود را بالا ببرند.

کابل ها در صنعت کشاورزی

حتما بخوانید: راهنمای خرید سیم کابل برق نیروکابل

فروش کابل های صنعت کشاورزی

نیرو کابل یکی از معتبر ترین و پیشرفته ترین مراکز فروش سیم و کابل تخصصی با کیفیت بالا می باشد. ما به مشتریان عزیز این وعده را می دهیم که ما در نیرو کابل با تکیه بر کیفیت و استاندارد سازی صنعت کابل از تولید کنندگان مختلف در بازارهای ملی و بین اللملی استفاده می کنیم.

کابل ها در صنعت تصفیه فاضلاب

زیر ساخت شبکه ای که شما برای تأمین تاسیسات تصفیه خانه فاضلاب خود به طور هماهنگ و موثر استفاده می کنید. نمی تواند یک سیستم ضعیف در توزیع برق خود داشته باشد. خرابی غیر قابل قبول است، بنابراین شما باید بدانید که می توانید بر روی هر عنصر پمپاژ و سیستم های الکتریکی تکیه کنید – حتی در شرایط سخت تر و خورنده.

نیروکابل سعی کرده است تا همیشه بهترین راه حل های را در زمینه انتخاب سیم و کابل به شما ارائه دهد. و قطعا در زمینه صنعت تصفیه فاضلاب نیز از این قاعده پیروی می کند. هنگامی که در شرایطی ماننده آب، رطوبت، قرار گرفتن در معرض گازها و تنش های مکانیکی وجود داشته باشد، داشتن یک محصول با یکپارچگی فیزیکی کلیدی است. متخصصان ما به شما کمک می کند تا اطمینان کنید که هر بخش از سیستم الکتریکی شما قابل اعتماد، انعطاف پذیر و مقیاس پذیر ساخته می شود.

کابل ها در صنعت تصفیه فاضلاب,هادی کابل مورد استفاده در چاه آب شرب

حتما بخوانید: قیمت تابلو برق صنعتی و ساختمانی نیروکابل

انواع کابل در صنعت تصفیه فاضلاب

در صنعت تصفیه فاضلاب کابل های زیادی استفاده می شود. کابل های که کارشناسان نیروکابل در اینجا به شما معرفی می کنند، از بهترین و با کیفیت ترین کابل های حال حاضر بازار هستند. این کابل ها عباتند از:

  • کابل برای تجهیزات تصفیه آب شامل کابل های VFD
  • کابل های درایو VFD
  • کابل های بازخورد برای تخلیه پمپ و سیستم های تصفیه

با ما تماس بگیرید همین امروز، یک متخصص فنی با تجربه با شما صحبت خواهد کرد تا با ارزیابی دقیق نیاز شما بهترین محصول را در اختیارتان قرار دهد.

کابل ها در صنعت بالابر و اتصالات متحرک

بالابر ها، اسانسور ها و یا اتصالات متحرک امروز با پیدایش ساختمان های بلند یکی از نیاز های هر ساختمان شده اند. چندین الزامات اساسی در ساخت آسانسور و بلابرها برای اطمینان از ایمنی مسافرین و قابلیت اطمینان نوار نقاله مورد نیاز است. اولین مسئله برای هر اسانسور مقاومت کابل ها در برابر بارهای شدید مکانیکی می باشد. بنابراین؛ یک کابل خوب باید انعطاف پذیری بالا و قدرت تحمل فشار زیاد را دارا می باشد، زیر روزانه صدها مسافر در ساختمان های اداری بصورت معمول از اسانسور استفاده می کنند و اگر این کابل ها قدرت و استقامت بالایی نداشته باشند احتمال بروز حوادث زیادی می باشد.

به طور معمول آسانسورها نیز باید با بالاترین استانداردهای مربوط به ایمنی شخصی مطابقت داشته باشند. حفاظت در برابر آتش سوزی یک مسئله بسیار مهم در آسانسورها می باشد. سیم کشی آسانسورها باید به شکلی باشد که هم در مصرف انرژی نهایت صرفه جویی را داشته باشد و هم در عین حال باید در برابر آتش سوزی مقاوم و ضد حریق باشد.

کابل ها در صنعت بالابر و اتصالات متحرک

حتما بخوانید: معرفی تجهیزات تابلو برق صنعتی و ساختمانی نیروکابل

ویژگی های کابل بالابر و اتصالات متحرک نیروکابل

نیروکابل یکی از محبوب ترین فروشنگان کابل های آسانسور در تهران می باشد. و محصولات متنوعی را پس از تائید کارشناسان مجرب این مجموعه ارائه می دهد.

کابل های آسانسور ما با لعاب غیر رسانایی برای ثبات و حداقل ویژگی های نویز پوشش داده شده است. این کابل ها بصورت مداوم تحت نظارت دقیق تیم متخصصان نیرو کابل قرار می گیرند و تمام دستورلعمل ها و استانداردهای کیفیت بین المللی در آنها رعایت می شود. هر محصول قبل از تحویل به مشتریان بر روی چند پارامتر کیفیت آزمایش شده است. این کابل ها عمدتاً برای تامین برق به دستگاه های کوچک انتقال مانند؛ اسانسور، پشته، و یا چرثقیل و غیره... بسیار مناسب هستند.

کابل های جوشکاری با قوس الکتریکی

کابل جوش برای استفاده در دستگاه های جوشکاری قوس الکتریکی طراحی شده است. سیم جوش در واقع کابل d2 است.

تفاوت کابل جوش با دیگر کابل ها

کابل جوشکاری شامل مجموعه ای از رشته های مسی درون یک عایق از جنس لاستیک مصنوعی یا طبیعی در رنگ های مختلف می باشد. این کابل ها بسیار با دوام و انعطاف پذیر ساخته شده اند. متخصصان جوشکار در هنگام جوشکاری قوس نیاز دارند که بسیار جابجا شوند بنابراین یک کابل جوشکاری انعطاف پذیر بسیار این جابجایی را راحت می کند. عایق لاستیکی یکی از ویژگی های کابل جوشکاری قوس است که به انعطاف پذیری ان بسیار کمک می کند.

کابل جوشکاری باید در برابر فشار های محیطی با دوام باشد. اغلب در محیط های صنعتی احتمال سایش، کاهش، سوزاندن جرقه ها و تماس با روغن و آب وجود دارد در نتیجه در انتخاب کابل جوشکاری دقت لازم را داشته باشید.

کابل های جوشکاری با قوس الکتریکی

حتما بخوانید: سیم و کابل ساختمانی

برای انتخاب کابل جوش مناسب به چه مواردی توجه کنیم؟

  • مدار جوش
  • ظرفیت سیم جوش
  • ارزیابی مقدار خروجی منبع جوش
  • چرخه وظایف

در آینده اطلاعات بیشتری در مورد انتخاب کابل جوشکاری در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

برای رفتن به قسمت کابل های مخابراتی کلیک کنید.

09121775907
نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید